Brother Of My Best Friend | part 14

26. června 2012 v 19:04 | Ter. |  Brother Of My Best Friend.
- PŘEDNASTAVENO -
První drama v téhle FFce nám pomalu končí...;D Ale jak říkám, první drama!! :D
Snad se bude líbit..:D

,,Louisi." řekla téměř bez hlasu a rychle mě pevně objala. Po tvářích se jí začaly kutálet slzy.
Smutně jsem se pousmál. Jsem rád, že jsem tomu hajzlovi mohl dát do nosu. ,,Ššš, Ann. Už je dobře." utěšoval jsem jí, i když jsem věděl, že se přesto jen tak nepřenese. Má před sebou těžké období, pomyslel jsem si smutně.


Ann se dožadovala, aby mohla na tu pohotovost jet se mnou. Policisté neměli námitek. Ukázalo se, že mám zlomený malíček u pravé ruky. Ruku zafixovali a pak mě poslali na sádrování. Řekli mi, že malíček budu moct normálně používat tak za dva až tři měsíce. Můj natržený ret si z nemocnice odnesl dva stehy, aby mu to nebylo líto. Pak už mě pustili domů, ale jen mě. Ann měla ošklivé pohmožděniny v okolí břicha, pár modřin na zádech, nohách a rukách, a trošku namodralý obličej. Neměli tušení, jestli nemá vnitřní krvácení, tak si jí v nemocnici přes noc nechali.
,,Ráno si tě vyzvednu." s těmito slovy jsem se s Ann rozloučil. Byla hodně vyčerpaná a stále se klepala. Nechtěla pustit mojí ruku.
,,Děkuju Louisi." řekla polohlasně. Byla by určitě ještě pořád brečela, ale už měla natolik vyschlé oči, že to prostě nešlo. ,,A Louisi. Neříkej to prosím Harrymu." poprosila mě. Sice jsem nechápal, proč nechce, abych mu to řekl, ale slíbil jsem jí, že mu nic neřeknu.
,,Zítra mu spolu zavoláme a řekneme, že je vše v pořádku." řekl jsem chlácholivě a široce se na Ann usmál. Bude potřebovat velkou podporu.
,,Mladý muži, konec návštěvních hodin." oznámila mi nevrle baculatá sestřička a dala si ruku vbok. Protočil jsem panenky a podíval se na Ann.
,,Odpočívej." řekl jsem to nejspíš už do prázdna, protože Ann už spala. ,,Harry má štěstí." tiše jsem zašeptal a vstal. Popadl jsem mojí špinavou mikinu a otočil se ke dveřím. Ta sestřička tam pořád stála. Jednu ruku na klice od dveří, druho položenou vbok a v puse přežvykovala žvýkačku. Otřepal jsem se a vyšel z pokoje.

,,Tak co? Jak to dopadlo? Kde je Ann?" vyptávala se mě Gemma ještě před domem. Rozhodla se mi jít naproti, ale nevěděla kam, tak zůstala před domem.¨
,,Klid, všechno ti řeknu doma." řekl jsem klidně a usmál se, aby jsem dal najevo, že to nepospíchá a že je to v pořádku.
Ve dveřích jsme potkali paní Stylesovou.
,,Mládeži, jdu na výstavu koček v obecním domě. Do půlnoci bubu zpátky." řekla s úsměvem, políbila Gemmu na líčko a odešla.

Po příchodu jsem se šel ihned osprchovat a převléknout se do mých oblíbených tepláků. Na tričko jsem se vykašlal, protože jsem si na sádru stále nezvykl, takže mi to dělalo trochu problém.
,,Povídej, přeháněj." řekla naújatá Gemma, když jsem vedle ní usedl na pohovku. Všechno, do posledního detailu jsem jí odvyprávěl. Gemmě po obličeji tekly slzy štěstí.
,,To je tak skvělý! A nevíš, jaký dostane trest?" zarazila se. Naštěstí mi i tohle policista řekl.
,,Tak...mělo by být soudní řízení, ale policista říkal, že vzhledem k tomu, že to nebylo poprvé, by ho měli zavřít tak na deset let. Případně nějaký terapie." vysvětlil jsem. Gemma se zase usmála, ale pořád jí tam něco nesedělo.
,,A proč to nemáme říkat Harrymu?" přemýšlela nahlas.
,,Já...vlastně nevím. Poprosila mě o to. Ale když je to její přání, budeme ho respektovat." Gemma chápavě přikývla. Zvedl jsem se, abyh si došel dát něco k jídlu.
,,Můžu tam zítra s tebou?" zeptala se tiše a sklopila hlavu. ,,Nevěřila jsem jí a dál se s ním stýkala. Byla jsem na ní hnusná. A nakonec...to kvůli mě jí Marty stahnul do toho bytu." do očí se jí začali hrnout slzy.
,,Můžeš. A nedávej si to za zlý!" okřikl jsem jí. ,,Nemůžeš za to, že je Marty takovej, jakej je! A Ann má velké srdce, odpustí ti." vypadalo to, že jsem jí uklidnil. Vstala a objala mě.
,,Děkuju, že jsi přijel, když Harry nemohl." řekla s úsměvem a otřela si poslední slzy.
,,Není za co, ale zasloužím si odměnu!" Gemma tázavě zvedla obočí. ,,Máte mrkev?".
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...
• Dostane se z toho Ann ?
• Řeknou to nakonec Harrymu ?
• Měli by mu to říct ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zuz... zuz... | E-mail | Web | 26. června 2012 v 19:42 | Reagovat

1. Za dlhšiu dobu! :)
2. Naznačia mu to! =D
3. Určite! :D

2 Míša..:)) Míša..:)) | 26. června 2012 v 21:42 | Reagovat

hmmm..doost dobry..;) furt mam pocit a tehle dil me o tom presvedcuje, ze Loui a Gemma budou spolu.!! nevim proc ale mam takovej pocit..:DD necham se prekvapit jak se to vyvine..:D (ale bylo by to dobry) :D

3 Cath!e Cath!e | Web | 27. června 2012 v 10:51 | Reagovat

- Doufám, že ano :)
- No vypadá to, že ne ... Ann asi vůbec nechce, aby to věděl :(
- Myslím, že jo :) ale asi by mu to měla říct sama Ann :)
Dokonalý díl :) jsem ráda, že to drama skončilo :D :D a chystáš další jo?? :D :D hůůůů :D tak to se těšííím :D honem pokráčkoooo :D

4 W* W* | Web | 27. června 2012 v 13:21 | Reagovat

Máte mrkev? To mě rozsekalo :D Jen tak dál :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama